Kalitebet – Kalitebet 2 Katı Freespin | Kalitebet Bonus ve Kalitebet Giriş

kalitebet
kalitebet

Kalitebet 2 katı freespin promosyonundan çarşamba günü yapacağınız yatırımlarınıza özel bvu promosyondan yararlanabilirsiniz. Bu bonusumuzdan sadece çarşamba günü için değil diğer günlerde de yararlanabilmektesiniz fakat diğer günlerde sadece cepbank, mefete ve FixTurka yatırımları için bu bonusu alabilirsiniz. Çarşamba gününün diğer günlerden farklı olarak ise bütün yatırım metotları için bu promosyonun geçerli olmasıdır. Gönül rahatlığı ile kalitebet sitesi üzerinden bütün yatırımlarınıza bu bonusu talep edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bir kalitebet üyelik hesabına ihtiyacınız olmanızdır. Eğer ki kalitebet üyelik hesabına sahip değilseniz. Buradaki kalitebet üyelik ve kayıt işlemleri yazımız üzerinden nasıl hesap açılacağı konusunda bilgi alabilirsiniz. Şimdi ise asıl konumuza dönelim. Barcelona – Real Madrid ve İnter – Juventus gibi süper karşılaşmaların olduğu bir günde sizlerde bu fırsattan faydalanıp kazancınıza bol kazanç katabilirsiniz. Kalitebet freespin için aşağıdaki detaylardan bilgi alabilirsiniz.

 

kalitebet-kalitebet 2 katı freespin
kalitebet-kalitebet 2 katı freespin

Kalitebet 2 Katı Freespin Bonusundan Nasıl Yararlanır?

Kalitebet sitesinde bu bonustan yararlanamanız için sitemize para yatırımı gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra 2 Katı freespin alabilmeniz için hangi yatırım yöntemini çarşamba gününde bir önemi bulunmamaktadır. Fakat sitemizde dilediğiniz şekilde yatırım yaptıktan sonra üyelik işlemleri menüsünden kalitebet bonus talep üzerinden freespin talep edebilirsiniz. Ayrıca dikkat etmeniz gereken alacağınız freespinlerde bir önceli işlemde freespin biriktirmesi yapmamış olmanızdır.

Çarşamba günü Avrupa Derbilerine özel yapacağını bütün yatırım yöntemlerindeki yatırımlara hediye freespin fırsatı!

UYARI: Diğer günlerde sadece aşağıdaki yöntemlerde yapacağınız yatırımlarınıza freespin talep edebilirsiniz.

CEPBANK
FixTurka
MEFETE

Yöntemleriyle yapacağınız yatırımlara 2x FREESPIN fırsatı sadece kalitebet sitesinde!

Kalitebet 2 Katı Freespin Kuralları Nelerdir?

1. Faydalanabilmeniz için minimum 50TL yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.
2. Freespinler yatırım miktarınız ve yatırım saatiniz üzerinden 00:00-10:00 arasında %30 oranından, 10:00-00:00 arasında %20 oranından eklenecektir.
3. Freespin kazançları tamamen sizin şansına göre değişiklik göstermektedir ve Freespinlerden maksimum kazanç 250TL ile sınırlıdır.
4. Freespinlerin süresi 1 gündür, 1 gün içinde kullanılmayan freespinler sistem tarafından silinecektir.
5. Freespinlerinizi bu oyunlarda kullanabilirsiniz.

TRİPLE DRAGONS ™
AZTEC GEMS ™
HOT TO BURN™
DIAMOND STRIKE ™
JOKER’S JEWELS

Kalitebet Sosyal Medya Hesapları

Twitter Adresi: @kalitesosyal
Telegram Adresi: @kalitebet
Instagram Adresi: @kalitebetofficial

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*