Kalitebet Freespin – Kalitebet Bonus | Kalitebet

kalitebet
kalitebet

Kalitebet freespin fırsatları arasına bu hafta pazar günü içinde yapacağını bütün yatırımlarınıza 2x Freespin kazanma avantajı sunuyoruz. Bildiğiniz üzere bu promosyonumuzu geçen hafta düzenlemiştik. Sonrasında sizlerden aldığımız yoğun ilgi ve talebin etkisiyle bu promosyonu tekrarlama kararını vermiş bulunmaktayız. Bu nedenle yine bu pazar günü Galatasaray – Trabzonspor karşılaşmasının oynanacağı bir haftadır. Trabzonspor ligin ilk sırasında şampiyonluğun en kuvvetli adayı gibi duruyor. Ayrıca oldukca forma bir ekip olma özelliğiyle de dikkat çekmekte. Ne yazık ki Galatasaray için aynı şeyi söyleyemiyoruz. Aynı zamanda Fatih Terimin gidişinden sonrada kötü gidişatına devam etti. Fakat bu pazar günü buna bir son verip tekrardan ligin üst sıralarına tırmanmayı isteyecektir. Bu benzersiz ve çekişme dolu karşılaşmada 2 katı freespin kazanıp bahis heyecanını en zirvede yaşayabilirsiniz. Kalite fark yaratır!

Güncel Karşılaşma Oranları:

|
GalatasarayGalatasaray – TrabzonsporTrabzonspor
2.60 – 3.41 – 2.96
kalitebet-kalitebet freespin
kalitebet-kalitebet freespin

 

Kalitebet 2 Katı Freespin Bonusundan Nasıl Yararlanır?

Kalitebet sitesinde bu bonustan yararlanamanız için sitemize para yatırımı gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra 2 Katı freespin alabilmeniz için hangi yatırım yöntemini çarşamba gününde bir önemi bulunmamaktadır. Fakat sitemizde dilediğiniz şekilde yatırım yaptıktan sonra üyelik işlemleri menüsünden kalitebet bonus talep üzerinden freespin talep edebilirsiniz. Ayrıca dikkat etmeniz gereken alacağınız freespinlerde bir önceli işlemde freespin biriktirmesi yapmamış olmanızdır.

Pazar  günü Galatasaray – Trabzonspor özel yapacağını bütün yatırım yöntemlerindeki yatırımlara hediye freespin fırsatı!

UYARI: Diğer günlerde sadece aşağıdaki yöntemlerde yapacağınız yatırımlarınıza freespin talep edebilirsiniz.

CEPBANK
FixTurka
MEFETE

Yukarıdaki yöntemlerle yapacağınız yatırımlara 2x FREESPIN fırsatı sadece kalitebet sitesinde!

Kalitebet 2 Katı Freespin Kuralları Nelerdir?

1. Faydalanabilmeniz için minimum 50TL yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.
2. Freespinler yatırım miktarınız ve yatırım saatiniz üzerinden 00:00-10:00 arasında %30 oranından, 10:00-00:00 arasında %20 oranından eklenecektir.
3. Freespin kazançları tamamen sizin şansına göre değişiklik göstermektedir ve Freespinlerden maksimum kazanç 250TL ile sınırlıdır.
4. Freespinlerin süresi 1 gündür, 1 gün içinde kullanılmayan freespinler sistem tarafından silinecektir.
5. Freespinlerinizi bu oyunlarda kullanabilirsiniz.

TRİPLE DRAGONS ™
AZTEC GEMS ™
HOT TO BURN™
DIAMOND STRIKE ™
JOKER’S JEWELS

Kalitebet Sosyal Medya Hesapları

Twitter Adresi: @kalitesosyal
Telegram Adresi: @kalitebet
Instagram Adresi: @kalitebetofficial

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*